• Відкриті торги
  • КЕП

Машини для обробки даних (апаратна частина) (Моноблоки LENOVO, Ноутбуки HP- 15da 0226 ur)

Оголошено тендер

213 480.00 UAH
Номер: fd3bcde904dc4d4783b161ee3adeac5f
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-08-004754-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Департамент громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради
Замовник: Департамент громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради
Очікувана вартість: 213 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Машини для обробки даних (апаратна частина) (Моноблоки LENOVO, Ноутбуки HP- 15da 0226 ur)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 08.06.2021 15:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМісцевий бюджет
Сума213 480.00 UAH