-
Відкриті торги
-
КЕП
ШТОРМОВИЙ ОДЯГ(парадна форма чорна)
Оголошено тендер
214 240.00
UAH
Номер:
81e503eda466492b95d09781484f5628
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-08-001949-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ"ЗОЛ"Захисник"ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25821241
-
Адреса:
69013, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, м.Запоріжжя,вул.Військбуд,570
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ"ЗОЛ"Захисник"ЗОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25821241
-
Адреса:
69013, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, м.Запоріжжя,вул.Військбуд,570
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
214 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ШТОРМОВИЙ ОДЯГ(парадна форма чорна)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
18220000-7 Штормовий одяг
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
08.06.2021 14:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума214 240.00 UAH