• Відкриті торги
  • КЕП

Труби, відводи

Оголошено тендер

1 011 622.92 UAH
Номер: dbaa80f202714f93a29c0881d9ce7645
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-06-07-006198-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДП Сєвєродонецька теплоелектроцентраль
Замовник: ДП Сєвєродонецька теплоелектроцентраль
Очікувана вартість: 1 011 622.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Труби, відводи
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування: 07.06.2021 13:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 011 622.92 UAH