-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги з прибирання» (надання послуги з обслуговування будинків і прибудинкових територій)
Оголошено тендер
22 877.10
UAH
Номер:
fe3184969d764be0bdd1884943335112
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-07-002539-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна міграційна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Володимирська, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Державна міграційна служба
×
-
Код ЄДРПОУ:
37508470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Володимирська, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
22 877.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 90910000-9 «Послуги з прибирання» (надання послуги з обслуговування будинків і прибудинкових територій)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.06.2021 12:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума22 877.10 UAH