-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля камʼяне) ДГ 13-100 або еквівалент
Оголошено тендер
803 700.00
UAH
Номер:
8448d70e76e249009d40f9c3b9a218ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-31-001098-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад "Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24904155
-
Адреса:
71202, Україна, Запорізька область, смт Чернігівка, вул Соборна 409
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24904155
-
Адреса:
71202, Україна, Запорізька область, смт Чернігівка, вул Соборна 409
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
803 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо (вугілля камʼяне) ДГ 13-100 або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
31.05.2021 14:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тверде паливо (вугілля камʼяне) ДГ 13-100 або еквівалент
Кількість
190 тонни
Період постачання
до 30.11.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума803 700.00 UAH