-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини (ДК 021:2015:66510000-8-Страхові послуги)( Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини з числа працівників Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради»,ДК 021:2015 - 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
Оголошено тендер
2 100.00
UAH
Номер:
4a01fb4117bb465d83602c2c825188c6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-27-010116-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990756
-
Адреса:
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова, будинок 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990756
-
Адреса:
85113, Україна, Донецька область, Костянтинівка, проспект Ломоносова, будинок 101
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини (ДК 021:2015:66510000-8-Страхові послуги)( Послуги з обов'язкового особистого страхування членів добровільної пожежної дружини з числа працівників Комунального некомерційного підприємства «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради»,ДК 021:2015 - 66512210-7 Послуги з добровільного страхування здоров’я)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.05.2021 15:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 100.00 UAH