• Відкриті торги
  • КЕП

33600000-6 Фармацевтична продукція (ліки)

Оголошено тендер

255 000.00 UAH
Номер: 24d32a98ca9544cc8850a7bdab50c4b2
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-05-21-008950-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради «Маріупольський міський пологовий будинок»
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради «Маріупольський міський пологовий будинок»
Очікувана вартість: 255 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33600000-6 Фармацевтична продукція (ліки)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 21.05.2021 14:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума255 000.00 UAH