• Відкриті торги
  • КЕП

Мережеве обладнання

Оголошено тендер

589 550.00 UAH
Номер: 561f914422354d0ea8117e3f7e0cad05
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-05-18-004629-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ"
Очікувана вартість: 589 550.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мережеве обладнання
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 18.05.2021 11:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума589 550.00 UAH