• Відкриті торги
  • КЕП

«Поточний ремонт системи центрального опалення навчального корпусу № 5-А по вул. Хавкіна – Пушкіна, 3/2, м. Бердянськ» (код за ДК 021:2015 45330000-9 водопровідні та санітарно-технічні роботи; згідно з ДБН А.2.2-3:2014)

Оголошено тендер

353 350.00 UAH
Номер: 745b141243e0424c9577e0817aed2b12
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-05-12-011039-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Замовник: БЕРДЯНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Очікувана вартість: 353 350.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Поточний ремонт системи центрального опалення навчального корпусу № 5-А по вул. Хавкіна – Пушкіна, 3/2, м. Бердянськ» (код за ДК 021:2015 45330000-9 водопровідні та санітарно-технічні роботи; згідно з ДБН А.2.2-3:2014)
Примітки: Зміни до Річного плану закупівель на 2021 рік.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.05.2021 18:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума353 350.00 UAH