-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрочайник
Оголошено тендер
49 538.00
UAH
Номер:
9f5a9bc04c2f48e8bdc0864d6eb2af5e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-12-002167-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150221
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150221
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
49 538.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрочайник
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
Дата опублікування:
12.05.2021 10:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЗа напрямком фінансуваня "Капітальні інвестиції"
Сума49 538.00 UAH