• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація “Капітальний ремонт травматологічного відділення КНП КМР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. В. Чорновола, 79А”

Оголошено тендер

4 748 094.00 UAH
Номер: 1771ffeda55e465b8356ecddf00ba07a
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-05-11-006949-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
Очікувана вартість: 4 748 094.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація “Капітальний ремонт травматологічного відділення КНП КМР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. В. Чорновола, 79А”
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 11.05.2021 23:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація “Капітальний ремонт травматологічного відділення КНП КМР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. В. Чорновола, 79А”
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 748 094.00 UAH