-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Оголошено тендер
143 000.00
UAH
Номер:
76a8aa37428d425ba736a0afa2f036ed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-05-005679-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
-
Адреса:
87520, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Металургійна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перинатальний центр м. Маріуполь"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990648
-
Адреса:
87520, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Металургійна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
143 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
05.05.2021 13:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума143 000.00 UAH