-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин марки А-92; Дизельне паливо
Оголошено тендер
382 000.00
UAH
Номер:
6ce3cf64f39348e8af841bbcd3acbbed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-30-001166-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГЕНІЧЕСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ГЕНІЧЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003971
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, проспект Миру, буд. 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГЕНІЧЕСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА ЛІКАРНЯ ГЕНІЧЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003971
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, проспект Миру, буд. 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
382 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин марки А-92; Дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.04.2021 10:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума382 000.00 UAH