• Відкриті торги
  • КЕП

Відеогастроскоп (НК 024:2019: 17663 - Гнучкий відеогастроскоп) (ДК 021:2015: 33168100-6 - Ендоскопи); Відеоколоноскоп (НК 024:2019: 36117 — Гнучкий відеоколоноскоп, багаторазовий) (ДК 021:2015: 33168100-6 - Ендоскопи)

Оголошено тендер

2 485 000.00 UAH
Номер: 0e43573a566d44188803d088456fb00e
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-29-000765-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна багатопрофільна лікарня № 25» Харківської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна багатопрофільна лікарня № 25» Харківської міської ради
Очікувана вартість: 2 485 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Відеогастроскоп (НК 024:2019: 17663 - Гнучкий відеогастроскоп) (ДК 021:2015: 33168100-6 - Ендоскопи); Відеоколоноскоп (НК 024:2019: 36117 — Гнучкий відеоколоноскоп, багаторазовий) (ДК 021:2015: 33168100-6 - Ендоскопи)
Примітки: Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень (відкриті торги)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування: 29.04.2021 09:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти НСЗУ
Сума2 485 000.00 UAH