-
Відкриті торги
-
КЕП
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Робочі станції в комплекті. На виконання заходів згідно з пунктом 4.1.1.1 розділу 4 Інвестиційної програми ПрАТ «Волиньобленерго» на 2021 рік)
Оголошено тендер
4 100 000.00
UAH
Номер:
fd79b883b66b40599dc3e00c3072246f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-27-003474-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛ.ЄРШОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛ.ЄРШОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Робочі станції в комплекті. На виконання заходів згідно з пунктом 4.1.1.1 розділу 4 Інвестиційної програми ПрАТ «Волиньобленерго» на 2021 рік)
Примітки:
Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання, визначених частиною другою статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
27.04.2021 12:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Робоча станція в комплекті: системний блок HP ProDesk 600 G6 SFF (215R3ES); монітор HP 24FH (4HZ37AA); клавіатура дротова HP Pavilion 300 USB (4CE96AA); миша HP Premium USB Black (1JR32AA)
Кількість
120 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 100 000.00 UAH