• Відкриті торги
  • КЕП

33600000-6 Фармацевтична продукція

Оголошено тендер

170 000.00 UAH
Номер: f9578750eed54e8a89f917710e2e1778
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-23-004899-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради «Маріупольський міський пологовий будинок»
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради «Маріупольський міський пологовий будинок»
Очікувана вартість: 170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 23.04.2021 13:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума170 000.00 UAH