-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторне обладнання: автоматичний лічильник колоній та аналізатор зон інгібування
Оголошено тендер
786 700.00
UAH
Номер:
fb56ecd7921247ffbdb529ea267de885
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-23-000690-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Донецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
33361343
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вулиця Гризодубової, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Донецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
33361343
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вулиця Гризодубової, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
786 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторне обладнання: автоматичний лічильник колоній та аналізатор зон інгібування
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
23.04.2021 10:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума786 700.00 UAH