-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Автомобіль спеціального призначення обладнаний каналопромивним комплексом)
Оголошено тендер
2 914 300.00
UAH
Номер:
fc51fcf4434c4d3086c4179f2558ff8f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-22-010641-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36588183
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільский, вул. Тімірязєва, 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36588183
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільский, вул. Тімірязєва, 123
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 914 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Автомобіль спеціального призначення обладнаний каналопромивним комплексом)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Дата опублікування:
22.04.2021 16:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 914 300.00 UAH