• Відкриті торги
  • КЕП

Реабілітаційні пристрої - КОД ДК 021:2015 «Апаратура для радіотерапії, механотерапії та фізичної терапії» (ДК 021:2015 33158400-6 Механотерапевтичні пристрої)

Оголошено тендер

966 140.00 UAH
Номер: 68b69a8196cf4be5877cb6137e20d306
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-21-002339-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ І.Я.ГОРБАЧЕВСЬКОГО МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Замовник: ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ І.Я.ГОРБАЧЕВСЬКОГО МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 966 140.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Реабілітаційні пристрої - КОД ДК 021:2015 «Апаратура для радіотерапії, механотерапії та фізичної терапії» (ДК 021:2015 33158400-6 Механотерапевтичні пристрої)
Примітки: категорія - замовник в розумінні закону - п.3 ч.1 ст.2 закону, м.Тернопіль, Майдан Волі, 1, всі документи пропозиції повинні подаватись українською мовою
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 21.04.2021 10:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Реабілітаційні пристрої - КОД ДК 021:2015 «Апаратура для радіотерапії, механотерапії та фізичної терапії» (ДК 021:2015 33158400-6 Механотерапевтичні пристрої): 1. Динамічна опора для руки (ДК 021:2015 33158400-6) (Код за НК 024:2019 "Класифікатор медичних виробів": 48071 Система динамічної підтримки руки реабілітаційна); 2. Пристрій для відновлення функцій руки (ДК 021:2015 33158400-6) (Код за НК 024:2019 "Класифікатор медичних виробів": 47517 - Віртуальна реабілітаційна система, з механізованою підтримкою).
Код ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Кількість 3 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд
Сума966 140.00 UAH