-
Відкриті торги
-
КЕП
Лот 1 - Послуги по монтажу системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в приміщенні другої половини гуртожитку Шепетівського професійного ліцею: М.Шепетівка, вул.Проспект Миру, 23 Шепетівського району Хмельницької області. Лот 2 - Послуги по монтажу пожежної сигналізації передавання тривожних сповіщень в приміщенні другої половини гуртожитку Шепетівського професійного ліцею: М.Шепетівка, вул.Проспект Миру, 23 Шепетівського району Хмельницької області.
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
a277ba50277f4c2ca0a8e961a549ead5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-19-002786-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Шепетівський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537727
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, Шепетівка, Проспект Миру, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Шепетівський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537727
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, Шепетівка, Проспект Миру, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лот 1 - Послуги по монтажу системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей в приміщенні другої половини гуртожитку Шепетівського професійного ліцею: М.Шепетівка, вул.Проспект Миру, 23 Шепетівського району Хмельницької області. Лот 2 - Послуги по монтажу пожежної сигналізації передавання тривожних сповіщень в приміщенні другої половини гуртожитку Шепетівського професійного ліцею: М.Шепетівка, вул.Проспект Миру, 23 Шепетівського району Хмельницької області.
Примітки:
: Річний план закупівель затверджений протоколом уповноваженої особи від 19.04.2021 року.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.04.2021 12:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH