• Відкриті торги
  • КЕП

Різні вироби медичного призначення

Оголошено тендер

150 558.00 UAH
Номер: 44c3eb92886a4fbe82022ef0b6c084db
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-19-003455-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської міської ради
Замовник: КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вишгородської міської ради
Очікувана вартість: 150 558.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Різні вироби медичного призначення
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 19.04.2021 12:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума150 558.00 UAH