-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх робіт адміністративної будівлі КНП «Марківська БПЛ МСР»
Оголошено тендер
399 746.45
UAH
Номер:
da734d9f34ce4710b6e9b97164952b83
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-19-000608-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983677
-
Адреса:
92400, Україна, Луганська область, Марківський р-н, смт Марківка, вул. Центральна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАРКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ МАРКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983677
-
Адреса:
92400, Україна, Луганська область, Марківський р-н, смт Марківка, вул. Центральна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
399 746.45 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт внутрішніх робіт адміністративної будівлі КНП «Марківська БПЛ МСР»
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.04.2021 09:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПоточний ремонт внутрішніх робіт адміністративної будівлі КНП «Марківська БПЛ МСР»
Сума399 746.45 UAH