-
Відкриті торги
-
КЕП
Подарунки для дітей (цукерки в тубусі)
Оголошено тендер
143 835.00
UAH
Номер:
af498948237249999af510dac77eb2de
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-16-004659-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506080
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, Пр. Дм. Яворницького, б.75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506080
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, Пр. Дм. Яворницького, б.75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
143 835.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Подарунки для дітей (цукерки в тубусі)
Примітки:
Подарунки для дітей (цукерки в тубусі) в кількості 1115 штук
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
16.04.2021 15:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума143 835.00 UAH