• Відкриті торги
  • КЕП

Навчальні семінари за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація та проведення навчальних семінарів, вдосконалення майстерності екскурсоводів та гідів-перекладачів м. Києва в рамках Академії гостинності в м. Києві»)

Оголошено тендер

700 000.00 UAH
Номер: b4710e94cebe4e26834ad824d387ede5
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-15-010874-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Навчальні семінари за кодом СРV за ДК 021:2015 80522000-9 (Організація та проведення семінарів, форумів, нарад, конференцій тощо з питань розвитку туризму в місті Києві, а саме: «Організація та проведення навчальних семінарів, вдосконалення майстерності екскурсоводів та гідів-перекладачів м. Києва в рамках Академії гостинності в м. Києві»)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 80522000-9 Навчальні семінари
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 15.04.2021 15:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума700 000.00 UAH