• Відкриті торги
  • КЕП

Лабораторні піпетки та приладдя до них

Оголошено тендер

10 995.00 UAH
Номер: 4c952cb36a1e4e009676f911b4f19c34
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-15-003757-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Замовник: Чернівецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Очікувана вартість: 10 995.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лабораторні піпетки та приладдя до них
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 38437000-7 Лабораторні піпетки та приладдя до них
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 15.04.2021 10:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 995.00 UAH