• Відкриті торги
  • КЕП

77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень

Оголошено тендер

950 000.00 UAH
Номер: 45d5519626ec4cfca9709543f0ecacd3
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-14-005319-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Кирилівська селищна рада Якимівського району Запорізької області
Замовник: Кирилівська селищна рада Якимівського району Запорізької області
Очікувана вартість: 950 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 14.04.2021 12:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума950 000.00 UAH