-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Централізова охорона майна на об'єкті з реагуванням наряду поліції охорони
Оголошено тендер
817.98
UAH
Номер:
a06222e20016441bbfe9931e2bd799a0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-13-003344-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ЛЬВІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43317547
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, м. Львів, площа Шашкевича, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ЛЬВІВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43317547
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, м. Львів, площа Шашкевича, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
817.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Централізова охорона майна на об'єкті з реагуванням наряду поліції охорони
Примітки:
Закупівля здійснюється за рахунок зекономлених коштів за результатами проведення закупівлі за процедурою відкритих торгів ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги "Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Львів" ID закупівлі UA-2021-01-21-011488-b
Керуючись Роз'ясненням МЕРТ Щодо планування закупівель № 3304-04/54160-06 від 03.09.2020, а саме: Законом встановлено, що закупівля здійснюється відповідно до річного плану, у разі: 1) виникнення нової чи додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити; 2) виділення додаткових коштів; 3) перерозподілу коштів, зекономлених внаслідок проведення процедур закупівель; 4) перерозподілу коштів зекономлених у разі зміни ціни договору про закупівлю в бік зменшення; 5) перерозподілу коштів, які було заплановано на закупівлю іншого(их) предмету(ів) закупівлі або фінансування інших видатків; 6) відміни закупівлі або визнання її такою, що не відбулась/неукладення договору про закупівлю за результатами проведення закупівлі та необхідності здійснення нової закупівлі; 7) розірвання договору про закупівлю та необхідності здійснення нової закупівлі; 8) інших подібних випадках, замовник може вносити відповідні зміни до річного плану закупівель, шляхом створення нових та/або редагування/видалення існуючих рядків річного плану з інформацією про закупівлі. Водночас, ураховуючи поняття «предмет закупівлі», такий предмет закупівлі (у новоствореному чи відредагованому рядку річного плану) у вищевказаних випадках вважатиметься новим предметом договору і новим предметом закупівель. Тому вид закупівлі для такого предмету закупівлі повинен визначатись замовником з урахуванням вартісних меж визначених Законом та з урахуванням категорії замовника. Внаслідок вищевказаного Замовник має підставу, враховуючи вартісні межу закупівлі укласти договір без застосування порядку проведення спрощених закупівель.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.04.2021 13:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума817.98 UAH