• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги по частковому відновленню гідроізоляції та вирівнювання поверхні навколо редакційно-виробничого корпусу філії АТ «НСТУ» «Полтавська РД «ЛТАВА» за адресою: м. Полтава, вулиця Раїси Кириченко, 1.

Оголошено тендер

177 647.00 UAH
Номер: bb519312fbec422e865d2518429d0244
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-13-002720-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Філія акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "Полтавська регіональна дирекція "ЛТАВА"
Замовник: Філія акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" "Полтавська регіональна дирекція "ЛТАВА"
Очікувана вартість: 177 647.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги по частковому відновленню гідроізоляції та вирівнювання поверхні навколо редакційно-виробничого корпусу філії АТ «НСТУ» «Полтавська РД «ЛТАВА» за адресою: м. Полтава, вулиця Раїси Кириченко, 1.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 13.04.2021 10:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума177 647.00 UAH