• Відкриті торги
  • КЕП

Апарат для плазменої різки, балончики, димовскоктувачі, електродотримачі, зварювальні апарати, кліщі, клапани, пальники, паяльники, паяльні станції, різаки, набори для паяння, редуктори, підставки, тримачі, індукційний нагрівач для підшипників

Оголошено тендер

1 885 325.61 UAH
Номер: 28fa057c93574ce49a5aa4c54fbe9ae7
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-12-006612-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 1 885 325.61 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Апарат для плазменої різки, балончики, димовскоктувачі, електродотримачі, зварювальні апарати, кліщі, клапани, пальники, паяльники, паяльні станції, різаки, набори для паяння, редуктори, підставки, тримачі, індукційний нагрівач для підшипників
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
Дата опублікування: 12.04.2021 15:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 885 325.61 UAH