-
Відкриті торги
-
КЕП
Система турбомолекулярного насосу глибокого вакууму для кріостату спектрофлуориметра, нагрівний модуль порошкових зразків для спектрофлуориметра, модуль тримача зразків з термоелектричним охолодженням для спектрофлуориметра
Оголошено тендер
1 573 924.00
UAH
Номер:
f7bcab8132ed445d863d6d8a1794a247
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-07-006059-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 573 924.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система турбомолекулярного насосу глибокого вакууму для кріостату спектрофлуориметра, нагрівний модуль порошкових зразків для спектрофлуориметра, модуль тримача зразків з термоелектричним охолодженням для спектрофлуориметра
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
38620000-7 Поляризаційні матеріали
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.04.2021 15:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти проєкту G5647 «Визначення доз експонування та ідентифікація
радіоактивного джерела при радіаційних аваріях», який виконується за
програмою НАТО «Наука заради миру та безпеки»,
Сума672 000.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписКошти проєкту 2020.01/0248
«Розроблення прототипу системи екстреної дозиметрії в умовах техногенних радіаційних
аварій та терористичних атак» на 2020-2021 р. конкурсу Національного фонду досліджень
України (НФДУ) «Наука для безпеки людини та суспільства»,
Сума896 000.00 UAH