-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин А-95 (09132000-3), бензин А-92 (09132000-3), дизельне паливо (09134200-9)
Оголошено тендер
497 810.00
UAH
Номер:
fdea5129e3ba47218dcc483b70eea645
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-07-006064-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальна організація «Харківський зоологічний парк»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02220881
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна організація «Харківський зоологічний парк»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02220881
-
Адреса:
61058, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Сумська, буд. 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
497 810.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
бензин А-95 (09132000-3), бензин А-92 (09132000-3), дизельне паливо (09134200-9)
Примітки:
Категорія: організація яка забезпечує потреби територіальної громади, діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі та юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.04.2021 14:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума248 905.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума248 905.00 UAH