-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти (бензин марки А-95 (талони) (09132000-3 - Бензин); бензин марки А-92 (талони) (09132000-3 - Бензин); дизельне паливо (талони) (09134200-9 – Дизельне паливо))
Оголошено тендер
1 051 240.00
UAH
Номер:
5bc172fa25b94e3496a67a060dbd5ba0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-06-002463-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги" Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38525759
-
Адреса:
38762, Україна, Полтавська область, район, Полтавський район., с. Терешки
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги" Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38525759
-
Адреса:
38762, Україна, Полтавська область, район, Полтавський район., с. Терешки
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 051 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти (бензин марки А-95 (талони) (09132000-3 - Бензин); бензин марки А-92 (талони) (09132000-3 - Бензин); дизельне паливо (талони) (09134200-9 – Дизельне паливо))
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.04.2021 11:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
бензин марки А-95 (талони)
Кількість
25000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
бензин марки А-92 (талони)
Кількість
12000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
дизельне паливо (талони)
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 051 240.00 UAH