-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (код ДК 021:2015-30230000-0 Комп’ютерне обладнання): Багатофункціональний пристрій (код ДК 021:2015-30232110-8 Лазерні принтери), монітор (код ДК 021:2015-30231310-3 Плоскопанельні дисплеї), блок живлення (код ДК 021:2015-30237280-5 Пристрої електроживлення), комплект дротовий (код ДК 021:2015-30237400-3 Пристрої введення даних), веб камера (код ДК 021:2015-30237240-3 Веб-камери), кулер для процесора (код ДК 021:2015-30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів), материнська плата (код ДК 021:2015-30237140-2 Материнські плати), оперативна пам’ять (код ДК 021:2015-30236100-3 Пристрої для розширення об’єму пам’яті), SSD (код ДК 021:2015-30234000-8 Носії інформації), електронний USB-ключ (код ДК 021:2015-30234000-8 Носії інформації), карта пам’яті (код ДК 021:2015-30233180-6 Флеш-накопичувачі)
Оголошено тендер
229 000.00
UAH
Номер:
42ee127a3d414242824a6b7b977c95ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-05-002621-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35527334
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Миколи Зерова, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1 М.ВІННИЦІ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35527334
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Миколи Зерова, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
229 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерне обладнання (код ДК 021:2015-30230000-0 Комп’ютерне обладнання): Багатофункціональний пристрій (код ДК 021:2015-30232110-8 Лазерні принтери), монітор (код ДК 021:2015-30231310-3 Плоскопанельні дисплеї), блок живлення (код ДК 021:2015-30237280-5 Пристрої електроживлення), комплект дротовий (код ДК 021:2015-30237400-3 Пристрої введення даних), веб камера (код ДК 021:2015-30237240-3 Веб-камери), кулер для процесора (код ДК 021:2015-30237000-9 Частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів), материнська плата (код ДК 021:2015-30237140-2 Материнські плати), оперативна пам’ять (код ДК 021:2015-30236100-3 Пристрої для розширення об’єму пам’яті), SSD (код ДК 021:2015-30234000-8 Носії інформації), електронний USB-ключ (код ДК 021:2015-30234000-8 Носії інформації), карта пам’яті (код ДК 021:2015-30233180-6 Флеш-накопичувачі)
Примітки:
Затверджено протоколом тендерного комітету №10 від 05.04.2021р.
Очікувана вартість закупівлі - 229000,00 грн з ПДВ.
Категорія Замовника - згідно п.п.1 п.3 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Умови оплати - напротязі 30 календарних днів з дати поставки товару за рахунок коштів Національної служби здоров'я України.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
05.04.2021 14:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти з Національної служби здоров'я України
Сума229 000.00 UAH