• Відкриті торги
  • КЕП

57842 - Газовий хроматограф ІВД, автоматичний (Газовий хроматограф)

Оголошено тендер

2 420 565.00 UAH
Номер: e4205e067a9d4de9b73cadddc56bd9ee
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-04-01-001021-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Луганське обласне бюро судово-медичної експертизи
Замовник: Луганське обласне бюро судово-медичної експертизи
Очікувана вартість: 2 420 565.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 57842 - Газовий хроматограф ІВД, автоматичний (Газовий хроматограф)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 01.04.2021 11:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 420 565.00 UAH