-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Газове паливо /Пропан і бутан/
Оголошено тендер
9 594.00
UAH
Номер:
16b4a5edd4fd4ec593dd0c2f11ae9239
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-04-01-001528-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 594.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо /Пропан і бутан/
Примітки:
Без використання електронної системи закупівель з обов’язковим оприлюдненням в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання електронної системи закупівель на підставі прийнятого рішення про проведення додаткової закупівлі того самого товару за кодом ДК 021:2015 - 09120000-6 - Газове паливо на зекономлені кошти за результатами проведення відкритих торгів за ідентифікатором UA-2020-11-24-014989-с.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
01.04.2021 09:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо
Кількість
600 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 594.00 UAH