• Відкриті торги
  • КЕП

Труби, відводи

Оголошено тендер

804 433.44 UAH
Номер: b634d4e13bb447e59f92a44fc2a78b63
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-30-004324-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДП Сєвєродонецька теплоелектроцентраль
Замовник: ДП Сєвєродонецька теплоелектроцентраль
Очікувана вартість: 804 433.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Труби, відводи
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування: 30.03.2021 16:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума804 433.44 UAH