• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Компресорне обладнання

Оголошено тендер

6 802 800.00 UAH
Номер: 4c6e18a8ef42405fad37f1a8465aed7b
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-25-004256-c
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: Донецька залізниця
Замовник: Донецька залізниця
Очікувана вартість: 6 802 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Компресорне обладнання
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 25.03.2021 13:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 802 800.00 UAH