-
Відкриті торги
-
КЕП
Газ скраплений в талонах (ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скраплений) (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Оголошено тендер
127 840.00
UAH
Номер:
58a4246640f94a7db8a5a2e071b5d3e5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-23-002809-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Українська інженерно-педагогічна академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071228
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. УНІВЕРСИТЕТСЬКА,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Українська інженерно-педагогічна академія
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071228
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. УНІВЕРСИТЕТСЬКА,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
127 840.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газ скраплений в талонах (ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скраплений) (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
23.03.2021 14:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума127 840.00 UAH