-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби (макаронні вироби, вермішель) для потреб дитячих дошкільних навчальних закладів на 2021 рік
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
b0eb815efda74b529b30c3bf8205dffe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-19-007855-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 15850000-1 Макаронні вироби (макаронні вироби, вермішель) для потреб дитячих дошкільних навчальних закладів на 2021 рік
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15850000-1 Макаронні вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.03.2021 16:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Макаронні вироби вищого гатунку
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
(не задано)
Вермішель вищого гатунку
Кількість
3000 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума150 000.00 UAH