-
Відкриті торги
-
КЕП
Садова техніка різна. Подрібнювач гілок АМ-120БД-К PRO « або еквівалент».
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
58a34f683275499abc973debb52745dc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-12-004690-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Недригайлівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390110
-
Адреса:
42100, Україна, Сумська область, Недригайлів, вул.Щебетунів,7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Недригайлівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390110
-
Адреса:
42100, Україна, Сумська область, Недригайлів, вул.Щебетунів,7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Садова техніка різна. Подрібнювач гілок АМ-120БД-К PRO « або еквівалент».
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
16160000-4 Садова техніка різна
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
12.03.2021 11:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума150 000.00 UAH