• Відкриті торги
  • КЕП

77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень

Оголошено тендер

950 000.00 UAH
Номер: e0eb54a22b1741b386032ba144f87bb5
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-03-11-005613-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Кирилівська селищна рада Якимівського району Запорізької області
Замовник: Кирилівська селищна рада Якимівського району Запорізької області
Очікувана вартість: 950 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 11.03.2021 11:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума950 000.00 UAH