-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Підгузок для дорослих, розмір М, ID Slip Extra Plus (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих)
Оголошено тендер
4 024.80
UAH
Номер:
ec13aee00f5642998ce58f2fbdedf3dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-04-001847-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996645
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Озаркевича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "3-я міська клінічна лікарня м. Львова"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996645
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Озаркевича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 024.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підгузок для дорослих, розмір М, ID Slip Extra Plus (код НК 024:2019: 11239 - Підгузок для дорослих)
Примітки:
під час проведення відкритих торгів виникла додаткова потреба в забезпеченні пацієнта підгузками
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.03.2021 10:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума4 024.80 UAH