-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
послуги з поточного та ямкового ремонту доріг, відсипання доріг шлаком, нанесення дорожньої розмітки на території Курахівської міської територіальної громади
Оголошено тендер
15 000 000.00
UAH
Номер:
f68c29a13d4d4f77b6f0073e1f2efcaf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-03-009519-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з поточного та ямкового ремонту доріг, відсипання доріг шлаком, нанесення дорожньої розмітки на території Курахівської міської територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.03.2021 14:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума15 000 000.00 UAH