-
Відкриті торги
-
КЕП
Молоко; згущене молоко
Оголошено тендер
1 200 020.00
UAH
Номер:
c9ad829d372e46b19becef41e4cd165b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-19-009049-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БУХГАЛТЕРІЯ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГЕНІЧЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38212592
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, вул. Вокзальна, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЦЕНТРАЛІЗОВАНА БУХГАЛТЕРІЯ ПО ОБСЛУГОВУВАННЮ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГЕНІЧЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38212592
-
Адреса:
75500, Україна, Херсонська область, м. Генічеськ, вул. Вокзальна, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 200 020.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Молоко; згущене молоко
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.02.2021 13:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 200 020.00 UAH