• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги з фізичної охорони об’єкта за адресою: м. Жовті Води, Бульвар Свободи, 33 та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації

Оголошено тендер

293 992.00 UAH
Номер: bbde1fccc2564d8fb9499a45cc4d2ca7
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-16-010535-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради
Очікувана вартість: 293 992.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з фізичної охорони об’єкта за адресою: м. Жовті Води, Бульвар Свободи, 33 та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації
Примітки: КПК 0210150
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.02.2021 16:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума293 992.00 UAH