-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія – ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія»
Оголошено тендер
513 000.00
UAH
Номер:
7729c34d18e44923a95ca8861ec9b3b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-16-009728-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004097
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Космонавтів, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004097
-
Адреса:
75200, Україна, Херсонська область, смт. Чаплинка, вул. Космонавтів, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
513 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія – ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія»
Примітки:
1. Найменування замовника: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ CЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
2. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 02004097.
4. Місцезнаходження замовника: 75200, Херсонська обл., Чаплинський р-н, смт. Чаплинка, вул. Космонавтів, буд. 21.
5. Конкретна назва предмета закупівлі: Електрична енергія – ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія».
6. Коди відповідних класифікаторів предмета закупівлі (за наявності): ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено)
7. Код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія».
8. Код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів): 2273 «Оплата електроенергії».
9. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі: 513 000,00 грн. (п’ятсот тринадцять тисяч гривень 00 копійок).
10. Джерело фінансування закупівлі: Кошти місцевого бюджету.
11. Вид закупівлі: процедура закупівлі: «Відкриті торги» - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень
12. Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021 року.
13. Застосування рамкової угоди: не передбачено.
14. Примітки: затверджено рішенням тендерного комітету КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЧАПЛИНСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧАПЛИНСЬКОЇ CЕЛИЩНОЇ РАДИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ № 1 від «16» лютого 2021 року.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
16.02.2021 15:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума513 000.00 UAH