-
Відкриті торги
-
КЕП
Хлор
Оголошено тендер
1 934 482.39
UAH
Номер:
fbc4ef809efc40eaa52cf4fe01ee220f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-16-003676-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СЛОВМІСЬКВОДОКАНАЛ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
35420080
-
Адреса:
84100, Україна, Донецька область, місто Слов'янськ, ВУЛИЦЯ КАЛІНІНА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО СЛОВ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "СЛОВМІСЬКВОДОКАНАЛ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
35420080
-
Адреса:
84100, Україна, Донецька область, місто Слов'янськ, ВУЛИЦЯ КАЛІНІНА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 934 482.39 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хлор
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
24311900-6 Хлор
Дата опублікування:
16.02.2021 11:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 934 482.39 UAH