• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

275 000.00 UAH
Номер: 789ad899d56f41719f7bd24d90fa04a7
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-12-009113-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДП "Державна лікарня Міністерства внутрішніх справ України в місті Кривий Ріг"
Замовник: ДП "Державна лікарня Міністерства внутрішніх справ України в місті Кривий Ріг"
Очікувана вартість: 275 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 12.02.2021 14:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума275 000.00 UAH