• Відкриті торги
  • КЕП

Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (хліб пшеничний з борошна першого ґатунку, хліб житньо - пшеничний)

Оголошено тендер

630 000.00 UAH
Номер: f0ca8026c63540249340dda8373d7b1e
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-10-011093-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 630 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (хліб пшеничний з борошна першого ґатунку, хліб житньо - пшеничний)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 10.02.2021 14:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписНадходження, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об'єктів нерухомого майна, що перебувають у приватній власності фізичних або юридичних осіб.
Сума300 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума330 000.00 UAH