• Відкриті торги
  • КЕП

Крупи (крупа гречана, крупа пшенична, крупа перлова, пшоно, крупа ячнева, крупа манна, крупа вівсяна); рис оброблений; борошно пшеничне (вищого гатунку)

Оголошено тендер

417 000.00 UAH
Номер: 4a02683758244caebf47114d96e769d0
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-02-10-001023-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради
Замовник: Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради
Очікувана вартість: 417 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Крупи (крупа гречана, крупа пшенична, крупа перлова, пшоно, крупа ячнева, крупа манна, крупа вівсяна); рис оброблений; борошно пшеничне (вищого гатунку)
Примітки: Затверджено рішенням ТК від 10.02.2021р.; Місцезнаходження замовника:67700, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, вул. Михайлівська, буд. 29; Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у п.3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 10.02.2021 11:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума417 000.00 UAH